dowolna

Działki na sprzedaż Ciechocinek - Oferty sprzedaży działek

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

14 000 000 zł46 422 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tereno pow. 4,6422ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok i ul. Słowackiego. Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta, sąsiadujący z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 333 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku, malowniczej miejscowości uzdrowiskowej idealna pod dom mieszkalny lub letniskowy! Działka posiada dostęp do wody i energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

369 000 zł1 420 m² 259,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka na sprzedaż idealne położenie działki w niedalekiej odległości od słynnego Grzybka,przy głównej ulicy Nieszawska49 ,idealny dojazd do działki drogą asfaltową,działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł1 930 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1930 m 2 położona w Ciechocinku w okolicach Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z trzech wydzielonych geodezyjnie działek lecz sprzedawana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 117 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna diałka budowlana na sprzedaż; działka w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł586 m² 426,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 586 m 2 zlokalizowana w drugiej linii ulicy Traugutta w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Hotelu Amazonka. Wjazd na działkę bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 755 m² 176,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Jagiełły o pow. 1755 m 2 ( wymiary 42m/41,80m) z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 800m 2 z lokalizowana na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 28 x 28 m, dojazd drogą gruntową. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł915 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 915 m 2 , położona w trzeciej linii ulicy Topolowej. Ścisłe centrum Ciechocinka z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 123 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - 100m od ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowo - pensjonatowe, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

163 650 zł1 091 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w centrum Ciechocinka o powierzchni 1090 m 2. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej, nieutwardzonej. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł13 951 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o pow. 13951m 2 położona przy granicy Ciechocinka Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 13951 m 2 położona w gminie Raciążek ul. Paśniki przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m 2 położona w okolicach zbiegu ulicy Żytniej i 700-lecia. W sąsiedztwie działki niezabudowane. Działka w trakcie wydzielania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

231 840 zł1 006 m² 230,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m 2 położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Doskonałe piaszczyste podłoże pod zabudowę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

158 145 zł811 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Ciechocinka przy ulicy Topolowej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną powierzchni 811m 2 położoną w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 434 m² 195,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Ciechocinku przy ulicy Wołuszewskiej, o powierzchni 1434m2. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

213 600 zł1 780 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1780 m 2 położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Działka doskonale skomunikowana z drogą krajową 91 i węzłem autostradowym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom 60m2 piętrowy, budowany od podstaw w 2021r, z suporeksu, bardzo solidne fundamenty, ocieplony, na działce rod Irys w Ciechocinku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł731 m² 725,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w centrum Ciechocinka Jest to działka budowlana - zabudowana Ogrodzona z każdej strony Wymaga wiosennego oczyszczenia Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł860 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 860 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej w odległości 1,5 km od centrum. Działka o wymiarach 21x41, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

148 000 zł495 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo oferujemy bezpłatne I kompleksowe doradztwo W zakresie pozyskiwania kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Cicha i spokojna w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 887 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7887 m 2 położona w miejscowości Podole na obrzeżach Ciechocinka. Lokalizacja w małym stopniu zurbanizowana. Oaza ciszy i spokoju. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 110 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Doskonała inwestycja W ciechocinku! działka budowlano-inwestycyjna 1 110 m Możliwość powiększenia do aż 3 330 m ! Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

187 350 zł1 249 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja Działka o powierzchni 1249mkw położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Dojazd drogą z polbruku. Działka o wymiarach 43x30. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł9 388 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciechocinek. Działka 9388 m2, wyjątkowy mikroklimat, media. Polecam do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61 442 m² 19,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ponad 6 hektarowa działka położona na obrzeżach Ciechocinka pomiędzy ulicą Słońsk Górny a wałem wiślanym. Działka użytkowana rolniczo. w klasyfikacji użytków rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 831 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjne pod budownictwo mieszkaniowe przy granicy Ciechocinka - 1800m do ciechocińskich Tężni, dogodny dojazd do Torunia -20 minut Działka o pow.1831m 2 położona przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 046 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku ul. Nieszawska Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2046m 2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł11 320 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja, blisko ścisłego centrum. Doskonale skomunikowana z ulica Zdrojową i ścisłym centrum. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam las grunt leśny w Ciechocinku Powierzchnia 0,1800 ha Grunt posiada kw Nr działki : 2181 Ls VI Las znajduje się blisko sklepu spożywczego Dino, nieopodal jest przystanek miejski , apteka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł11 320 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 1,1320ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok. Teren płaski, o kształcie prostokąta, sąsiadujący z zabudową mieszkalną oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 535 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przy granicy Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży pięć działek o powierzchni 1535m 2 każda, o wymiarach 30,7x50m, zlokalizowane na obrzeżach Ciechocinka. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 246 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1246m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Gen. Józefa Bema, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł815 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Sportowej - niedaleko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 556 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4556 m 2 położona bezpośrednio przy jednej z głównych ulic wlotowych do Ciechocinka. Działka doskonale skomunikowana z autostradą A1 i drogą krajową.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł939 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka - idealny dojazd do Torunia Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł774 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej, druga linia zabudowy. Działka ma powierzchnię 774 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 046 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o kwadratowym kształcie, położoną w malowniczej lokalizacji Ciechocinka, przy ulicy Wołuszewskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane objęte mpzp przy ul. Sportowej w Ciechocinku. Działki o metrażu 1000m2 - 1007m2, przybliżone wymiary działki 44.5m x 22.5m. Cena: 180.000zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij