Działka leśna, ul. Żytnia

Żytnia, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

  • 109 000 zł
  • 7 237 m²
  • 15,06 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Łęgowski

Skontaktuj się

Działka leśna, ul. Żytnia

Żytnia, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

109 000 zł

7 237 m²

15,06 zł/m²

Działka leśna, ul. Żytnia

Zaktualizowane: 9 maja 2026

109 000 zł 7 237 m² 15,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 109 000 zł (15,06 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: leśna, 7 237 m²
  •   kształt: nieregularny; pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Midas Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MDI-GS-5610

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej. W klasyfikacji użytków całość stanowi LsVI - las na gruncie klasy VI.
Działka objęta uproszczonym planem urządzania lasu na lata 2021 - 2030.
W pasie drogowym obok działki prąd, woda i kanalizacja.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent

Rafał Łęgowski

606 973...

606 973 561

54 307 00 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Łęgowski

606 973...

606 973 561

54 307 00 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Łęgowski

Zostaw telefon, oddzwonimy