cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Ciechocinek - Oferty sprzedaży działek
63 ogłoszenia
Od najnowszych
63 ogłoszenia
115 000 zł325 m² 353,85 zł/m²
259 000 zł1 036 m² 250 zł/m²
Działka Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
310 000 zł1 755 m² 176,64 zł/m²
80 000 zł800 m² 100 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka leśna Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
200 000 zł20 573 m² 9,72 zł/m²
Działka rolna, ul. Żytnia
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²
Działka Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
180 000 zł3 030 m² 59,41 zł/m²
231 840 zł1 006 m² 230,46 zł/m²
Działka budowlana, ul. Topolowa
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
158 145 zł811 m² 195 zł/m²
144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²
Działka rekreacyjna, ul. Reymonta
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
180 000 zł300 m² 600 zł/m²
172 000 zł860 m² 200 zł/m²
Działka budowlana Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²
Działka rolna Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
380 000 zł7 887 m² 48,18 zł/m²
Działka, ul. Południowa
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
155 000 zł1 110 m² 139,64 zł/m²
340 000 zł9 388 m² 36,22 zł/m²
1 200 000 zł61 442 m² 19,53 zł/m²
215 000 zł1 831 m² 117,42 zł/m²
Działka budowlana Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
82 000 zł815 m² 100,61 zł/m²
Działka Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
450 000 zł4 556 m² 98,77 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
177 000 zł1 076 m² 164,50 zł/m²
182 850 zł795 m² 230 zł/m²
379 000 zł3 000 m² 126,33 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolejowa
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
999 000 zł2 030 m² 492,12 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
1 470 000 zł11 320 m² 129,86 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
3 700 000 zł143 192 m² 25,84 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
155 000 zł1 075 m² 144,19 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
1 500 000 zł2 000 m² 750 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna przy lesie, ul. Bema
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
1 165 780 zł10 598 m² 110 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna przy lesie, ul. Bema
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
1 890 230 zł11 119 m² 170 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
102 000 zł846 m² 120,57 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Topolowa
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
179 300 zł815 m² 220 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
168 000 zł1 107 m² 151,76 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna ogrodzona Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
115 000 zł325 m² 353,85 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna uzbrojona, ul. Nieszawska
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
149 000 zł1 350 m² 110,37 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana Ciechocinek
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
139 000 zł1 314 m² 105,78 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Słońska
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
190 000 zł1 926 m² 98,65 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Ciechocinek
Włącz powiadomienia