Mieszkanie, Aleja 700-lecia

Aleja 700-lecia, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

  • 564 893 zł
  • 70,70 m²
  • 7 990 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Grabowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja 700-lecia

Aleja 700-lecia, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

564 893 zł

70,70 m²

7 990 zł/m²

Mieszkanie, Aleja 700-lecia

Zaktualizowane: 11 maja 2026

564 893 zł 70,70 m² 7 990 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 564 893 zł (7 990 zł/m²)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 70,70 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 10 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homeplus Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 123262/78/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA

Mieszkanie nr 21, balkon: 10,74 m, ogródek: 64,92 m

Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN
Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m )

Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego 4 piętrowego, 1 podziemna hala garażowa na 50 miejsc parkingowych, 2 windy, 79 lokali mieszkalnych, 32 komórek lokatorskich, 30 szt miejsc naziemnych

Standard wykończenia mieszkań
- (...)

Agent

Justyna Grabowska

733 225...

733 225 113

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 225...

733 225 113

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości