dowolna

Mieszkania w bloku Ciechocinek - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł29,70 m² 8 720,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,7 m 2 usytuowana na 3 piętrze w bloku z 1995 roku z cegły usytuowanego przy ulicy Spółdzielczej 11. Blok położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł34,50 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna kawalerka w apartamentowcu z dużym tarasem - idealne mieszkanie na przyjazdy do Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży wykończone i umeblowane w stałe zabudowy mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na pierwszym piętrze 2 piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

335 378 zł36,40 m² 9 213,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 36,4 m Winda, klima Ciechocinek brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł54,89 m² 6 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego znajdującego się kameralnej, zielonej lokalizacji Ciechocinka lokalizacja - Ciechocinek, ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

561 537 zł70,29 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, gotowa inwestycja Mieszkanie nr 24, balkon: 10,59 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 pln Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 pln ( pow. 2,99-3,33m ) Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

564 893 zł70,70 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, gotowa inwestycja Mieszkanie nr 21, balkon: 10,74 m, ogródek: 64,92 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 pln Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 pln ( pow. 2,99-3,33m ).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

553 947 zł69,33 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, nowe mieszkanie 69,33m 2 z 2 balkonami w Ciechocinku - istnieje możliwość wykończenia pod klucz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 69,33m 2 w nowo-wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,22 m² 8 087,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: ciechocinek, ul. Hermanowskiego 2. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Ciechocinka przy cichej, zielonej ulicy, zaledwie kilka minut spacerem od tężni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

562 097 zł70,35 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowy apartament w Ciechocinku w otoczeniu zieleni budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku , z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, gotowe do zamieszkania bez dużych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń który zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł45,38 m² 6 170,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,38m 2 położone na 4 piętrze przy ulicy Zdrojowej. Atrakcyjna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament w Ciechocinku - bez żadnych nakładów finansowych dostępny od zaraz. Apartament o powierzchni 60 m 2 , usytuowany na drugim piętrze w bloku pobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokal 2-pokojowy na parterze bloku pobudowanego z cegły w 2003 roku. Kameralne, zamknięte osiedle, składające się z pięciu budynków kilkulokalowych. Osiedle z duża ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 550 zł40,30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

365 000 zł63,80 m² 5 721 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły przy ulicy Starażackiej. Mieszkanie składa się z : - trzech odrębnych pokoi - dużej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

488 535 zł61,07 m² 7 999,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka z ogródkiem Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

354 177 zł40,71 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Szukasz miejsca do zamieszkania lub inwestycji w uzdrowiskowej okolicy? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,95 m z balkonem 8,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 225 zł58,85 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, spokój i uzdrowiskowy klimat? To mieszkanie w Ciechocinku ma dokładnie to, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gronowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

618 860 zł63,80 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63,80 m2 (powierzchnia użytkowa 62,85 m2) w stanie deweloperskim z dużym ogrodem w centrum Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 883 zł45,85 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

459 004 zł47,32 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament 2 pokojowy z dużym balkonem w ścisłym centrum Ciechocinka 5 minut do Grzybka i ciechocińskiego Deptaka Nowe mieszkanie o powierzchni 47,32m 2 położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

564 893 zł70,70 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 70,70 m2 z dużym ogrodem o pow. 64,72 m2 i balkonem w Ciechocinku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

435 000 zł48,80 m² 8 913,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy przepiękne mieszkanie na popularnym osiedlu blisko centrum. Usytuowane jest w miejscu które spełnia wszystkie potrzeby , poczta, sklepy , przychodnia rodzinna , sanatorium , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

485 753 zł61,07 m² 7 954,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 61 m Winda, klima Ciechocinek brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 475 zł39,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 001 zł40,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Jeśli marzysz o poranku z kawą w ogrodzie to mieszkanie jest dokładnie tym, czego szukasz. Na parterze, z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

448 747 zł55,05 m² 8 151,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 3-pokojowego mieszkania w malowniczym Ciechocinku. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania blisko centrum Uzdrowiska Ciechocinek. Wejdź do środka. Kliknij video i zobacz film. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł48,20 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie Mieszkanie o powierzchni : 48,2m2 Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku Posiada : Kuchnię Łazienkę 3 pokoje Balkon Piwnicę Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

353 307 zł40,61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 w stanie deweloperskim z ogrodem o pow. 57,00 m2 w Ciechocinku w pobliżu uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 485 zł75,91 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej możliwości właśnie tak można opisać to wyjątkowe mieszkanie w Ciechocinku. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 980 zł53,77 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym w Ciechocinku mieszkanie składają się z : salonu pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

448 340 zł55,05 m² 8 144,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł32,30 m² 6 160,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m 2 , usytuowane na czwartym piętrze bloku na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (10 /9.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3 pokojowy apartament nowocześnie wykończony z dużym balkonem w Ciechocinku - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 60m 2 w nowo-wybudowanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł57,90 m² 4 127,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ciechocinka - ul. Zdrojowa Szukasz mieszkania z potencjałem? To oferta dla Ciebie! To mieszkanie to doskonała propozycja dla rodzin,.