dowolna

Działki na sprzedaż Ciechocinek - Oferty sprzedaży działek

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Ciechocinka. Działka położona w odległości 800 m od Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 387 m² 122,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Topolowej Działka budowlana przy ul. Topolowej o powierzchni 1387m 2 (wymiary 31/44,7m), położona w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 772 m² 84,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Piaskowej Działka o powierzchni 1772 m 2 (o wymiarach 40/44,3 m) położona w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł1 116 m² 125,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Piaskowej Działka o powierzchni 1116 m 2 (o wymiarach 31/36 m) położona w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 325 m² 109,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Topolowej Działka budowlana przy ul. Topolowej o powierzchni 1325m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł1 550 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1550m 2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z garażem. Działka położona na obrzeżach miasta ok 2km od centrum. Pozwolenie na budowę wydane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł876 m² 154,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Ciechocinka przy ul. Ogrodowej Działka o powierzchni 876 m 2 , położona w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Ciechocinka przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 369 m² 233,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Ciechocinku o powierzchni 1369m2. Działka znajduję się w cichym, spokojnym miejscu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 225 m² 80,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1225 m 2 położona na Podolu w sąsiedztwie działek budowlanych oraz nowej zabudowy jednorodzinnej. Atrakcyjna lokalizacja, ładne widoki, blisko do Wisły. Uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 030 m² 86,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szesnaście działek budowlanych posiadających różne powierzchnie, pojedynczo lub w całości (od 972 m 2 do 1329 m 2 ), położonych w granicy miasta Ciechocinek na Podolu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300m 2 , położona na Podolu w spokojnej i malowniczej okolicy. 2 km do centrum Ciechocinka. W sąsiedztwie nowe budownictwo. Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

440 000 zł2 990 m² 147,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 30ar, położona w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie sanatoriów i parku. Działka położona w strefie uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

525 000 zł3 601 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry ;) prezentuję działkę o powierzchni 3601 m2 położoną w Ciechocinku przy ul. Słowackiego 3. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 22 x 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 510 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1510 m 2 położona w okolicach ulicy Topolowej. Dojazd drogą gruntową długości 170 m. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

70 000 zł605 m² 115,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 605 m 2 , położona w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka. Blisko szkoła, hala sportowa z terenami sportowo-rekreacyjnymi. W odległości 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł924 m² 140,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 924 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej (druga linia) w odległości 1,5 km od centrum. Działka o wymiarach 21x44, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł1 425 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w części uzdrowiskowej Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną w centrum Ciechocinka przy ul. Nieszawskiej - blisko Lasku Sosnowego, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

99 000 zł590 m² 167,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 590 m 2 , położona w atrakcyjnej części Ciechocinka, blisko Parku Sosnowego. W sąsiedztwie nowe budownictwo jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł5 550 m² 45,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciechocinek - działka inwestycyjna z lasem Oferujemy do sprzedaży działkę o łącznej powierzchni powierzchni 5550m 2 położoną na Paśnikach, na obrzeżach Ciechocinka, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł2 426 m² 78,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2426 m 2 , położona w doskonałej lokalizacji, blisko centrum. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowalnych oraz wewnętrznej drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wojska Polskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

103 600 zł740 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w świetnej lokalizacji w Ciechocinku przy ul. Wojska Polskiego. Działka nr 1454 z bezpośrednim zjazdem ze świeżo wyremontowanej ulicy (nowoczesne oświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To ostatnie działki w takim położeniu. Działki budowlane z widokiem na Ciechocińskie tężnie w odległości od 350 do 750 m od Tężni. Odległość od Grzybka (centrum Ciechocinka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słońsk Górny

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

315 000 zł3 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Ciechocinku oddalonej 800 metrów od Parku Zdrojowego. Działka ma doprowadzone przyłącze wody i gazu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

123 000 zł1 440 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

31111. Polecamy Państwu piękne działki w spokojnej okolicy Ciechocinka.Działki duże. Wszystkie media w drodze. Okazja ,bardzo dobra cena! Bliskość szkoły.Polecam kontakt telefoniczny Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł653 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

31095. Polecamy Państwu Działkę budowlaną na osiedlu domków jednorodzinnych ,w bliskiej odległości do Lasku Sosnowego,domu Zdrojowego,Sanatorium Wojskowego.Wszystkie media w drodze (gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł906 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

29496. Polecamy Państwu działkę na Osiedlu Królów w Ciechocinku .Działka w zaciszu .Media w drodze.Kontakt telefoniczny GrażynaOdpowiem na wszystkie pytania. Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

95 000 zł750 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

29337. Ulica Akacjowa!działka położona niedaleko Parku Sosnowego w Ciechocinku na terenie domków jednorodzinnych oraz prężnie rozwijającej się części Ciechocinka. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 002 000 zł4 400 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

29613. To jest rarytas!. Działka w sercu Ciechocinka.Piękna, zadrzewiona.Deptak i Grzybek w 2 minuty.Polecam kontakt telefoniczny Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żytnia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

185 000 zł1 024 m² 180,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

30456. Piękna działka na ulicy Żytniej w Ciechocinku.Działka ogrodzona z zabudową budynkiem gospodarczym wraz z kojcem na psy i ogrodzeniem.Działka z licznymi nasadzeniami (Tuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

30301. Ładna działka w drugiej linii zabudowy ze służebnością dojazdu.Ciechocinek.Polecam kontakt telefoniczny Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 18289

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

699 000 zł7 115 m² 98,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 7115m2 znajdującą się w doskonałej lokalizacji w uzdrowisku Ciechocinek. 10 minut spacerem pozwala dotrzeć do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słońsk Górny

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł8 050 m² 73,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 8050 ha położona w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka pomiędzy ulicami Słońską i Mickiewicza. Dojazd drogą asfaltową od ulicy Słońsk Górny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słońsk Górny

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka do wydzielenia o powierzchni ok.1800 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka pomiędzy ulicami Słońską i Mickiewicza. Dojazd drogą asfaltową od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł9 550 m² 68,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 1 ha położona na obrzeżach miasta od strony Wisły. Dojazd drogą asfaltową. Działka o wymiarach 68m x 140m. Woda, kanalizacja, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

6 500 000 zł8 850 m² 734,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna nieruchomość w ścisłym centrum Ciechocinka pod budowę sanatorium, hotelu, pensjonatu lub domu opieki Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 8850m 2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

42 000 zł1 406 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1406m 2 zlokalizowana w miejscowości Kuczek 3 km od Ciechocinka, 400m od drogi krajowej nr 91. Dojazd drogą gruntową. W sąsiedztwie działki niezabudowane i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł3 162 m² 36,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3162 m 2 położona na obrzeżach Ciechocinka. Ładna okolica działki z małą ilością domów i dużą ilością zieleni. Oaza ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł3 158 m² 36,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 3158m2 znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy miasta zwanego perłą uzdrowisk - Ciechocinka. Miejsce cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana o pow. 1000 m2 w Słońsku Dolnym k/ciechocinka. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej w odległości ok. 2,5 km od centrum Ciechocinka oraz ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słońsk Górny

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł21 500 m² 51,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 2 ha położona w atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka pomiędzy ulicami Słońską i Mickiewicza. Dojazd drogą asfaltową od ulicy Słońsk Górny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy ulicami Traugutta i Mickiewicza. Obecnie dojazd do działki jest zapewniony drogą wewnętrzną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij