dowolna

Nieruchomości Ciechocinek - Oferty sprzedaży nieruchomości

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 270 000 zł82 m² 15 427,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament na Wierzbowym Osiedlu w Ciechocinku. Mieszkanie na 3, ostatnim piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią oraz łazienki. Drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

7 500 000 zł2 453 m² 3 057,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna zabudowana w samym centrum Ciechocinka. Nieruchomość składa się : - działka 2453 m2 , - budynek szeregowy mieszkalny składający się z trzech segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

390 000 zł49 m² 7 942,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Najładniejsze apartamentowiec w Ciechocinku.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny wolnostojący położony w otoczeniu lasów z bezpośrednim wjazdem z asfaltowej drogi gminnej. Doskonała lokalizacja blisko centrum Ciechocinka (600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł520 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 372 m²

Pensjonat Ciechocinek blisko centrum! Funkcjonujący pensjonat główny o pow. 340 m2 , składający się z 10 umeblowanych pokoi z łazienkami, kompletnie wyposażonymi w sprzęt rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 904 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana przy granicy Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1904 m 2 , położona na pograniczu Ciechocinka i Podola w drugiej linii ulicy Nieszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

11 000 000 zł4 600 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Makler Nieruchomości poleca, wyłącznie u nas: wyjątkowa oferta inwestycyjna w sercu uzdrowiska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pensjonatu Pod Jemiołą - niezwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

318 000 zł48 m² 6 680,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3-stronne, ciepłe mieszkanie 47,6m2 w doskonałej lokalizacji - Ciechocinek, w centrum! Oferujemy komfortowe, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,69m2 położone na 3 piętrze apartamentowca w centrum Ciechocinka. Prestiżowy adres wśród zieleni i ciszy. Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:881 m²

Na sprzedaż wolnostojący, podpiwniczony dom o powierzchni 200 m 2 , posadowiony na dużej 880-metrowej działce. Nieruchomość położona w atrakcyjnym i klimatycznym miejscu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

160 000 zł205 m² 780,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem około 7 km od Ciechocinka. Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość wraz budynkiem i projektem budowlanym na rozbudowę i nadbudowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

293 000 zł1 646 m² 178,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1646 m 2 , położona przy ulicy Słowackiego. Dojazd ulicą asfaltową, ostatnie 120 metrów drogą wewnętrzną będącą współwłasnością. Prąd, kanalizacja i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

75 000 zł796 m² 94,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 796 m 2 położona na Podolu w odległości 3 km od centrum Ciechocinka. Działka w trzeciej linii od ulicy asfaltowej, dojazd drogą gruntową. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

719 000 zł150 m² 4 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom wolnostojący w ścisłym centrum Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 150m 2 , powierzchni mieszkalnej 120m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

580 000 zł58 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

**** rezerwacja **** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam wszystkich do współpracy. Nowoczesny, ogrodzony blok z windą na osiedlu domów jednorodzinnych, na dachu taras widokowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł35 m² 6 468,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m 2 , położone na I piętrze bloku z cegły przy ulicy Osiedlowej. Ścisłe centrum Ciechocinka. W zasięgu 100 metrów przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

408 775 zł41 m² 9 928,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciechocinek! Mieszkanie 40 m2 czy 80? A może metraż pomiędzy? Szukasz swojego wymarzonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słońsk Górny

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł3 000 m² 131,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Ciechocinku oddalonej 800 metrów od Parku Zdrojowego. Działka ma doprowadzone przyłącze wody i gazu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mały przytulny dom w Ciechocinku! < dom tańszy od mieszkania > przedstawiamy ofertę domu piętrowego w stanie deweloperskim o pow. 60 m2 zlokalizowany na nowym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł114 m² 10 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu parterowego o powierzchni 114 m2 z samodzielnym garażem dwustanowiskowym na obrzeżach Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

11 000 100 zł4 601 m² 2 390,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 000 zł49 m² 12 093,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 2-pokojowy apartament w Ciechocinku Lokalizacja: apartament znajduje się w odległości 1 km od centrum Ciechocinka, w pobliżu Domu Zdrojowego, parku Sosnowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

674 538 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Duży apartament - ścisłe centrum ciechocinka 5 min. DO grzybka I ciechocińskiego deptaka Nowy apartamentowiec z windą w ścisłym centrum Ciechocinka, składający się z 32 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

35 metrowa kawalerka z balkonem na parterze w centrum Ciechocinka wolna od zaraz! Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż ponad 35.