dowolna

Nieruchomości Ciechocinek - Oferty sprzedaży nieruchomości

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w centrum Ciechocinka przy ul. Polnej 10 dostępne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 58 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wesoła

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł578 m² 1 124,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną, 578m2 , przy Tężniach ( 90m od Tężni) w Ciechocinku, działka nr 234- miasto Ciechocinek, ul; wesoła 17. Działka uzbrojona (wszystkie media doprowadzone do działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł105 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż segment skrajny o powierzchni użytkowej 70 m 2 położony na działce o powierzchni 279 m 2. Atrakcyjna lokalizacja w odległości kilkuset metrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta tylko U nas! Do sprzedania pensjonat w dobrym standardzie. Pensjonat położony jest w województwie kujawsko-pomorskim, w uzdrowiskowej miejscowości Ciechocinek. Ciechocinek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

550 000 zł7 115 m² 77,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 7115 m 2 położona bezpośrednio przy jednej z głównych ulic wlotowych do Ciechocinka. Działka doskonale skomunikowana z autostradą A1 i drogą krajową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

52 000 zł755 m² 68,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 755 m 2 położona na obrzeżach Ciechocinka w miejscowości Siarzewo. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica. Wymiary 25x30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

645 000 zł58 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam wszystkich do współpracy. Nowoczesny, ogrodzony blok z windą na osiedlu domów jednorodzinnych, na dachu taras widokowy z miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym posadowiony na ładnej dużej działce o powierzchni 2681 m 2 w centrum Raciążka. Działka z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

99 000 zł715 m² 138,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko centrum Ciechocinka- dobra lokalizacja w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Na sprzedaż działka o powierzchni 715 m 2 położona w trzeciej linii od ulicy Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł153 m² 3 261,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

31952. Sprzedaż lub Zamiana na mieszkanie. Słoneczny segment w niewielkiej odległości od tężni (ciechocinek) na małe mieszkanie w Toruniu lub Ciechocinku ( preferowane Wrzosy Jar Koniuchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 678 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1678 m 2 w Ciechocinku przy ul. Jagiełły , która położona w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej, mało zurbanizowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom parterowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 130 m 2 , posadowiony na 14-arowej działce, zlokalizowanej blisko centrum Ciechocinka przy ulicy Bema. Działka o wymiarach 18 x 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

494 364 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowy apartament w Ciechocinku na wysokim parterze z 80-metrowym ogródkiem Nowa inwestycja - budynek oddany do użytku , z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł3 028 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 3028 m 2 w Ciechocinku przy ul. Jagiełły , która położona jest w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej, mało zurbanizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

560 000 zł59 m² 9 475,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o powierzchni 59,1 m 2 położony na pierwszym piętrze bloku z windą. Blok niski 3-piętrowy z 2009 roku na osiedlu zamkniętym i monitorowanym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

48 000 zł263 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie ogródków działkowych irys przy ulicy Mickiewicza w Ciechocinku. W odległości 800 metrów Park Zdrojowy i Park Sosnowy. Działka o powierzchni 260 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

79 000 zł280 m² 282,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na terenie ogródków działkowych irys przy ulicy Mickiewicza w Ciechocinku. W odległości 800 metrów Park Zdrojowy i Park Sosnowy. Działka o powierzchni 280 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na granicy Ciechocinka i Raciążka. Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni 3000 m 2 z widokiem na wzgórze Raciążka. Działka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Ciechocinka przy ul. Zdrojowej Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57m 2 u sytuowane na parterze bloku czteropiętrowego położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

108 000 zł1 350 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m 2 w Ciechocinku przy ul. Jagiełły , która położona w otoczeniu zieleni, w cichej i spokojnej, mało zurbanizowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

690 000 zł116 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w centrum Ciechocinka. Dom o powierzchni 116m2 na działce 334m2. W skład nieruchomości wchodzi w dolnej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

65 000 zł16 m² 4 088,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16 m 2 położony przy ulicy Ogrodowej 31. Budynek zespołu garaży pobudowany w 2001 roku. Garaż o wymiarach 2,75 x 5,75 m i wysokości 2,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

332 800 zł26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży kawalerki w wyremontowanej willi w sercu urokliwego Ciechocinka! Powierzchnia - 25,6 mkw. Salon z kuchnią - 19,9 mkw. Łazienka - 3,9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

332 800 zł26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży kawalerki w wyremontowanej willi w sercu urokliwego Ciechocinka! Powierzchnia - 25,6 mkw. Salon z kuchnią - 19,8 mkw. Łazienka - 3,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

650 000 zł132 m² 4 942,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,29m2, z dodatkowym przestronnym poddaszem o powierzchni 49.21m2. Główne Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

424 800 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży kawalerki w wyremontowanej willi w sercu urokliwego Ciechocinka! Powierzchnia - 35,4 mkw. Salon z kuchnią - 27,6 mkw. Łazienka - 4,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

985 000 zł200 m² 4 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na obrzeżach Ciechocinka posadowiony na działce o powierzchni 793 m 2 z wjazdem z dwóch stron. Działka z nasadzeniami, w dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

781 300 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament wykończony i umeblowany pod klucz, z własnym ogrzewaniem- idealne miejsce na przyjazd na zabiegi do Ciechocinka Bardzo atrakcyjna lokalizacja do wypoczynku jak również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

424 800 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowocześnie urządzony i wyposażony apartament o pow. 35,4 m 2 w Ciechocinku Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone w odrestaurowanym w 2023r. budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy wolnostojący budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 280 m 2 w centrum Ciechocinka w atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący jednopiętrowy budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Zdrojowej w Ciechocinku 10 minut spacerem do fontanny Grzybek i ciechocińskiego Deptaka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

45 000 zł330 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż domek o powierzchni 23 m 2 posadowiony na działce rod o powierzchni 330 m 2. Domek podpiwniczony, docieplony styropianem. Dach przecieka i wymaga przeprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł197 m² 2 284,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferuję do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Ciechocinku na działce 585 m2. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Wyjątkowa oferta domu - bliźniak W świetnej lokalizacji tuż przy ścisłym centrum! Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak o powierzchni 200 m2 położony na działce 3800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 522 m²

32059. Enklawa spokoju!las! Na sprzedaż mały biały domek na obrzezach Ciechocinka. Budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony, murowany z cegły, kryty blachodachówką, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:150 m²

Skrajny dom szeregowy po remoncie w cenie mieszkania centrum Ciechocinka - 5 minut spacerem do Fontanny Grzybek Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w sercu Ciechocinka na małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

118 200 zł1 182 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - 1800m do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

82 800 zł828 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka - idealny dojazd do Torunia Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe -.