dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Ciechocinek - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie o pow. 43 m2 na zamkniętym osiedlu w Ciechocinku. Wyjątkowe mieszkanie indywidualnie zaprojektowane i dostosowane do własnych potrzeb, możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy nowoczesny apartament w centrum Ciechocinka - idealny na przyjazdy Apartament o powierzchni 43m 2 , usytuowany na drugim piętrze w bloku pobudowanym z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w Ciechocinku w apartamentowcu z windą do zamiany na 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie lub do sprzedaży. Oferujemy do zamiany i sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

479 000 zł116 m² 4 129,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej, na którą składają się cztery segmenty. Inwestycja atrakcyjnie położona, blisko Tężni i Parku Zdrojowego. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie o pow. 43 m2 na zamkniętym osiedlu w Ciechocinku. Wyjątkowe mieszkanie indywidualnie zaprojektowane i dostosowane do własnych potrzeb, możliwość zamiany na większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

228 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka 38m2 na I piętrze - w centrum Ciechocinka - idealne miejsce na przyjazdy Oferujemy mieszkanie 1 pokojowe z odrębną widną kuchnią o pow.38m 2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

491 670 zł61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z tarasem w nowym apartamentowcu w centrum Ciechocinka - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. razem 60,70m 2 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

368 596 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ścisłe centrum ciechocinka, 5 min. DO grzybka Nowy apartamentowiec z windą w ścisłym centrum Ciechocinka, składający się z 32 lokali mieszkalnych i 18 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

598 044 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żytnia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

970 000 zł132 m² 7 376,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nietuzinkowy Apartament całkowicie umeblowany w doskonałej lokalizacji w Ciechocinku z działką! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m 2 , położone na trzecim piętrze bloku pobudowanego z porothermu w 1995 roku. Blok położony w centrum osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

267 000 zł32 m² 8 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka - przystosowana dla osób z niepełnosprawnością Oferujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę o pow.32m 2 położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

975 000 zł99 m² 9 835,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowego apartamentu w centrum Ciechocinka. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m 2 , położona na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Nieszawskiej. Osiedle zamknięte z ładnie zagospodarowanymi terenami zielonymi i z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie w ścisłym centrum Ciechocinka z własnym ogródkiem Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m 2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

767 000 zł85 m² 9 023,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nietuzinkowy apartament w centrum Ciechocinka na osiedlu zamkniętym w pełni umeblowany i wyposażony! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

334 776 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowy apartament w Ciechocinku na wysokim parterze z zejściem do własnego ogródka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł101 m² 1 485,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w domu w Ciechocinku wraz działką o pow.1242m 2 Oferujemy sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze centrum Ciechocinka Mieszkanie z balkonem o powierzchni 56m 2 usytuowane na I pietrze w ocieplonym bloku z cegły znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

407 096 zł59 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie narożne z balkonem. Nowa inwestycja - budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy, mieszkania z pięknymi widokami. Pod budynkiem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

284 340 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Małe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - idealne na przyjazdy do Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy, mieszkania z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***funkcjonalne I przestronne mieszkanie 4-pokojowe Z balkonem W ciechocinku***możliwość dokupienia garażu murowanego*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł54 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z dużym widokowym tarasem w apartamentowcu w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie posiadające powierzchnię 54,5 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w ścisłym centrum Ciechocinka przy ul. Kopernika Mieszkanie z balkonem o powierzchni 56m 2 usytuowane na I pietrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z windą w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie posiadające powierzchnię 69 m 2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł43 m² 1 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez-czynszowa kawalerka w Ciechocinku blisko Tężni do remontu Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 43 m 2 położoną na parterze budynku wielorodzinnego blisko Tężni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

975 000 zł101 m² 9 634,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowocześnie wykończony i umeblowany apartament w ścisłym centrum Ciechocinka - dostępny od zaraz W powyższej ofercie proponujemy 4 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

544 784 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. razem 68,96m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze 3 pokojowe w Ciechocinku przy ul. Polnej Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwustronne, 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 na parterze w bloku na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne rozkładowe w urokliwym Ciechocinku zaledwie 600m od centrum. Serdecznie zapraszam na zapoznanie się z ofertą nieruchomości znajdującej się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

459 594 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z tarasem w nowym apartamentowcu w centrum Ciechocinka przy ul. Broniewskiego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. razem 56,74m 2 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

501 982 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z tarasem w nowym apartamentowcu w centrum Ciechocinka - inwestycja na wynajem Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. razem 58,37m 2 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

247 852 zł29 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 28,82 na I piętrze z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia