dowolna

Mieszkania z aneksem Ciechocinek - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

607 460 zł76,41 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe 4 pokojowe dwustronne mieszkanie o pow. 76,41m 2 w budynku z windą. Nowa inwestycja - zakończenie budowy I kwartał 2025r./ wydanie kluczy maj 2025r. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3 pokojowy apartament nowocześnie wykończony z dużym balkonem w Ciechocinku - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 60m 2 w nowo-wybudowanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

438 044 zł53,42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,42m 2 w budynku z windą. Nowa inwestycja - oddana do użytku w 2025r. Budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

515 522 zł64,43 m² 8 001,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

579 000 zł44 m² 13 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- miszkanie na sprzedaż; wyjątkowe eleganckie mieszkanie w apartamentowcu od pierwszego właściciela.Znajduje się na wysokim parterze i jest w pełni umeblowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z ogródkiem w nowym apartamentowcu w centrum Ciechocinka - dostępna od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 35m 2 z tarasem i własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

384 317 zł48 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie w budynku z windą w Ciechocinku Nowa inwestycja - zakończenie budowy I kwartał 2025r. / przekazanie kluczy maj 2025r. Budynek z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł38 m² 7 845,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na pierwszym piętrze 2 piętrowego bloku z windą w Ciechocinku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stolarska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł24 m² 8 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego znajdującego się w Ciechocinku. Lokalizacja - blisko centrum Ciechocinka , ul. Osiedlowa; - 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

437 330 zł55 m² 7 944,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

396 983 zł50 m² 7 989,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Ciechocinka na parterze - można wykorzystać na usługi ( biuro, rehabilitacja, usługi kosmetyczne itp.) - wejście przez ogródek. Cena jak u Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy Apartament 30m2 ul.Słowackiego42 Wyjątkowa oferta sprzedaży nowego, 1-pokojowego mieszkania w malowniczym Ciechocinku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

449 000 zł73 m² 6 167,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m 2 położone na pierwszym piętrze bloku jednopiętrowego. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Sanatorium Wojskowego i zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kawalerka z małą sypialnią w apartamentowcu w części uzdrowiskowej Ciechocinka - idealne miejsce na przyjazdy Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

705 915 zł87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu jedyną i niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,15 m2, z dużym tarasem z widokiem na południe. Nowatorski budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 1pokojowe nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka przy ul. Ogrodowej 16 wraz z miejscem postojowym w hali garażowej Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 203 zł31 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ciechocinek, 5 min od Tężni! Zwrot z inwestycji? Tutaj masz go na wyciągnięcie ręki! Zakup bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 536,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone w bloku z cegły przy ulicy Ogrodowej. Blok z windą z 2009 roku z cegły położony na terenie zamkniętym. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

384 500 zł47 m² 8 128,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania położonego w cichym, zadbanym i pełnym zieleni osiedlu zamkniętym.To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

489 850 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy w ścisłym centrum Ciechocinka z dużym tarasem w budynku z windą Nowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,50m 2 położone na III piętrze. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

343 485 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję nową inwestycję mieszkaniową w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku, zaprojektowanym z myślą o wygodzie codziennego życia. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

482 000 zł43 m² 11 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie w kameralnej i cichej lokalizacji w Ciechocinku nr M20 o powierzchni 42,92m2 z balkonem oraz ogródkiem- dostępne od zaraz. Nowoczesny budynek, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gronowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

459 004 zł47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowe urokliwe mieszkanie nr M14 o powierzchni 47,32m2 w kameralnym małym budynku w typie modernistycznej kamienicy. Wysoki standard wykończenia części wspólnych. Rozwiązania eko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

501 452 zł63 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne rozkładowe mieszkanie w kameralnej i cichej lokalizacji w Ciechocinku nr M31 o powierzchni 62,76m2 w nowoczesnym budynku (wysoki standard części wspólnych). Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gronowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

489 850 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowe rozkładowe mieszkanie nr M32 o powierzchni 50,50m2 w kameralnym małym budynku w typie modernistycznej kamienicy. Wysoki standard wykończenia części wspólnych. Rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

794 000 zł80 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z windą w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m 2 usytuowane na III piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł82 m² 7 168,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, dwu-kondygnacyjnego. Osiedle zamknięte położone na obrzeżach miasta w otulinie zieleni i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone na parterze w niskim, dwupiętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

385 000 zł43 m² 8 891,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3