dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ciechocinek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem w Ciechocinku blisko centrum. Oferta tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciepłe słoneczne mieszkanie z balkonem w Ciechocinku niedaleko centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2 usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem w Ciechocinku blisko centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

179 000 zł31 m² 5 718,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowe jednopokojowe mieszkanie z 10-metrowym tarasem - wykończone, umeblowane i wyposażone, pod klucz! - 1 pokój: salon z aneksem kuchennym - przestronny taras: 9,60m2 - ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem na zamkniętym osiedlu w Ciechocinku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie na cichym i zielonym osiedlu w Ciechocinku! Wyjątkowa oferta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 45-metrowego mieszkania o powierzchni 45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe urządzone mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka! tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m2 położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe klimatyczne mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 usytuowanego na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, słoneczne mieszkanie w sercu pięknego Ciechocinka! Na powierzchni 35m2, usytuowanej na czwartym piętrze bloku, znajdują się dwa pokoje, łazienka oraz oddzielna, słoneczna kuchnia. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł45 m² 5 594,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe dwupokojowe mieszkanie z 18-metrowym tarasem - wykończone, umeblowane i wyposażone, pod klucz! - 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 1 sypialnia - przestronny taras: 18,38m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum Ciechocinka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

178 000 zł45 m² 3 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe dwupokojowe mieszkanie z 11-metrowym tarasem - stan deweloperski - 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 1 sypialnia - przestronny taras: 11,49m2 - ekspozycja okien: północ - wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

178 000 zł35 m² 5 025,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie kompletnie wykończone, z dużym balkonem, wolne od zaraz! Wyjątkowa oferta! - nowe osiedle z 2017 roku na ogrodzonym terenie - pełne wyposażenie - duży balkon - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł45 m² 5 368,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe dwupokojowe mieszkanie z 19-metrowym tarasem - pod klucz: wykończone, umeblowane i wyposażone! - 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia - przestronny taras: 18,97m2 - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

292 500 zł73 m² 4 001,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe czteropokojowe mieszkanie z dwoma przestronnymi tarasami- stan deweloperski - 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie - 2 tarasy: 14,03m2 i 7,55m2 - ekspozycja okien: zachód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

178 000 zł45 m² 3 999,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe dwupokojowe mieszkanie z 11-metrowym tarasem - stan deweloperski - 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia - przestronny taras: 11,49m2 - ekspozycja okien: północ - wschód - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

283 000 zł71 m² 4 012,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe czteropokojowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem - stan deweloperski - 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie - przestronny taras: 23,64m2 - ekspozycja okien: południe - zachód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł45 m² 5 504,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe dwupokojowe mieszkanie z 18-metrowym tarasem - pod klucz: wykończone, umeblowane i wyposażone! - 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 1 sypialnia - przestronny taras: 18,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

149 000 zł48 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem w bloku blisko centrum! Oferta tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

89 000 zł28 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka z balkonem w Ciechocinku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,7m2 usytuowanej na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w Centrum Ciechocinka, 500 metrów od Centrum, 5 minut spacerem do Tężni. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi z balkonem, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Odrębny lokal mieszkalny o pow. 65 m 2, na parterze, składa się z 3 pokoi w tym 1 z aneksem kuchennym, , łazienka / wanna/ i przedpokoju. Mieszkanie południowe, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odrębny lokal mieszkalny o pow. 57 m 2 na I piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki / kabina/ i przedpokoju. Mieszkanie do zamieszkania, dwustronne, słoneczne, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeżeli chcesz mieszkać w mieszkaniu, w którym nie słychać przejeżdżających samochodów, jeżeli chcesz mieć fajnych sąsiadów, to mieszkanie jest dla ciebie. Znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

172 000 zł54 m² 3 199,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam pietro w domu jednorodzinnym.Jest to mieszkanie z wlasna ksiega wieczysta, ma wlasne liczniki na prad ,gaz i wode, po generalnym remoncie.Sa dwa pokoje ,kuchnia i lazienka,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

192 000 zł46 m² 4 174 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie M-3 pow 46 m/kw 1 parter,Willa Julia ,aneks kuchenny,winda,balkon,garaż podziemny,teren zamkniety,monitoring,sciany wew.tynk i malowane na biało,podłogi betonowe, CO indywidualne piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

M-3pow 50m/kw w apartamentowcu ,3 piętro Willa Julia aneks kuchenny,balkon,winda,teren zamkniety,monitoring,garaż podziemny,stan deweloperski,sciany wew.tynk i malowane na biało, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł36 m² 3 867 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Jeśli chcesz mieć blisko do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio ( właściciel ) Małe mieszkanie w centrum Ciechocinka - do wprowadzenia od zaraz Po remoncie z całym wyposażeniem ,meble,łóżka,tv etc Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł58 m² 4 273,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 59m, centrum Ciechocinka, II piętro. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Lokal mieszkalny do zamieszkania- nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

298 000 zł65 m² 4 573,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super Okazja! Mieszkanie w Ciechocinku , perle polskich uzdrowisk! Powierzchnia 65,16 m², usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowej willi. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (33,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 w centrum Ciechocinka - wszędzie blisko! Mieszkanie 50m 2 w samym centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, piwnica oraz udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

49 000 zł34 m² 1 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Odstąpię partycypację mieszkania tbs w Ciechocinku przy ul. Nieszawskiej 149b, o pow. 34m2. Mieszkanie znajduję się na parterze, składa się jednego dużego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

87 000 zł45 m² 1 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Odstąpię mieszkanie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ciechocinku o pow. 45m2. Mieszkanie znajduje się w bloku na drugim piętrze, składa się z 2 pokoi , kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - czteropokojowe- rozkładowe w samym Centrum Ciechocinka w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie własnościowe spółdzielcze 57 m2 na 3/4 pięter. Czteropokojowe w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

33 m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

mieszkanie nowe, niezamieszkane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nieszawska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

52 000 zł34 m² 1 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Odstąpię mieszkanie Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Ciechocinku przy ulicy Nieszawskiej, o pow. 34m2. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku (oddane do użytku w 2015r) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku z wielkiej płyty. Jednostronne, większy pokój przechodni do kuchni. Na ścianach gładzie, na podłogach panele. Łazienka polączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

PO kapitalnym remoncie, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe W ciechocinku - doskonała lokalizacja. Polecam do sprzedaży odremontowane mieszkanie w bloku z cegły z 1962 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

139 000 zł32 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ciechocinek ul. Ogrodowa Mieszkanie na sprzedaż o pow. 32 m2 (pokój 17,60 m2, kuchnia 7,00 m2, łazienka z wc i wanną z hydromasażem 4 m2, przedpokój 3,50 m2), piwnica 5,50 m2. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

93 000 zł64 m² 1 443,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Odstąpię 3 -pokojowe mieszkanie tbs w Ciechocinku. Lokalizacja - spokojna okolica, blisko park sosnowy. Blok październik 2009r. Na wyposażeniu w cenie pozostaje: - meble kuchenne - komplet mebli.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij