dowolna

Działki budowlane Ciechocinek - Ogłoszenia sprzedaży działek

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

150 000 zł2 123 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - 100m od ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowo - pensjonatowe, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł46 422 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tereno pow. 4,6422ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok i ul. Słowackiego. Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta, sąsiadujący z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 333 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku, malowniczej miejscowości uzdrowiskowej idealna pod dom mieszkalny lub letniskowy! Działka posiada dostęp do wody i energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł11 320 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 1,1320ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok. Teren płaski, o kształcie prostokąta, sąsiadujący z zabudową mieszkalną oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

120 000 zł1 806 m² 66,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Wołuszewskiej - blisko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 046 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o kwadratowym kształcie, położoną w malowniczej lokalizacji Ciechocinka, przy ulicy Wołuszewskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 420 m² 259,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka na sprzedaż idealne położenie działki w niedalekiej odległości od słynnego Grzybka,przy głównej ulicy Nieszawska49 ,idealny dojazd do działki drogą asfaltową,działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 412 m² 282,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o całkowitej powierzchni 1412m2 ( składa się z dwóch działek ewidencyjnych o powierzchniach 1 127m2 oraz 285m2) Genialna lokalizacja mieszcząca się zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł774 m² 231,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 774 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 930 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1930 m 2 położona w Ciechocinku w okolicach Wojska Polskiego. Nieruchomość składa się z trzech wydzielonych geodezyjnie działek lecz sprzedawana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 117 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna diałka budowlana na sprzedaż; działka w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 504 m² 109,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka blisko lasu, zlokalizowana na pograniczu Podola i Ciechocinka. Cicha i spokojna okolica. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi gminnej utwardzonej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł586 m² 426,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 586 m 2 zlokalizowana w drugiej linii ulicy Traugutta w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Hotelu Amazonka. Wjazd na działkę bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 036 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1036 m 2 położona przy ulicy Widok w ścisłym centrum Ciechocinka. Działka bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, w odległości 900 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 755 m² 176,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Jagiełły o pow. 1755 m 2 ( wymiary 42m/41,80m) z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 800m 2 z lokalizowana na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 28 x 28 m, dojazd drogą gruntową. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł915 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 915 m 2 , położona w trzeciej linii ulicy Topolowej. Ścisłe centrum Ciechocinka z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

163 650 zł1 091 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w centrum Ciechocinka o powierzchni 1090 m 2. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej, nieutwardzonej. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

231 840 zł1 006 m² 230,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m 2 położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Doskonałe piaszczyste podłoże pod zabudowę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

158 145 zł811 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Ciechocinka przy ulicy Topolowej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną powierzchni 811m 2 położoną w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

213 600 zł1 780 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1780 m 2 położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Działka doskonale skomunikowana z drogą krajową 91 i węzłem autostradowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł731 m² 725,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w centrum Ciechocinka Jest to działka budowlana - zabudowana Ogrodzona z każdej strony Wymaga wiosennego oczyszczenia Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł860 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 860 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej w odległości 1,5 km od centrum. Działka o wymiarach 21x41, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Cicha i spokojna w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w bliskim sąsiedztwie ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży 2 działki w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo pensjonatowo- uzdrowiskowe.

Szczegóły ogłoszenia

187 350 zł1 249 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja Działka o powierzchni 1249mkw położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Dojazd drogą z polbruku. Działka o wymiarach 43x30. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł9 388 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciechocinek. Działka 9388 m2, wyjątkowy mikroklimat, media. Polecam do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 831 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjne pod budownictwo mieszkaniowe przy granicy Ciechocinka - 1800m do ciechocińskich Tężni, dogodny dojazd do Torunia -20 minut Działka o pow.1831m 2 położona przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 046 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku ul. Nieszawska Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2046m 2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 535 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przy granicy Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży pięć działek o powierzchni 1535m 2 każda, o wymiarach 30,7x50m, zlokalizowane na obrzeżach Ciechocinka. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 246 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1246m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Gen. Józefa Bema, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł815 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Sportowej - niedaleko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł939 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka - idealny dojazd do Torunia Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł774 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej, druga linia zabudowy. Działka ma powierzchnię 774 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane objęte mpzp przy ul. Sportowej w Ciechocinku. Działki o metrażu 1000m2 - 1007m2, przybliżone wymiary działki 44.5m x 22.5m. Cena: 180.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 076 m² 164,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone w Ciechocinku, w spokojnej i prestiżowej lokalizacji - ostatnia linia zabudowy przed tężniami z mpzp To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

182 850 zł795 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Lipowej Działka budowlana przy ul. Lipowej o powierzchni 795 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu strefa.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 038 m² 110,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1038 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej na pograniczu Ciechocinka i Podola. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy asfaltowej oraz drugi wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł928 m² 78,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 928 m kw., położoną blisko centrum Ciechocinka, z wjazdem z ulicy Nieszawskiej, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

653 990 zł3 847 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3847m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Bema , sięgająca do ulicy Gen. Józefa Sowińskiego, powiat aleksandrowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 426 m² 119,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przy ul. Brzozowej. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Spokojnie można na niej postawić dwa samodzielne domy. Prąd, woda, gaz w drodze. Pojedyncze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij