dowolna

Domy na sprzedaż Ciechocinek - Oferty sprzedaży domów

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:908 m²

32087. Słoneczny domek na dużej działce! Super inwestycja. Domek położony na granicy Ciechocinka w niewielkiej odległości od Tężni. Zadbany i czyściutki .Na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

31952. Sprzedaż lub Zamiana na mieszkanie. Słoneczny segment w niewielkiej odległości od tężni (ciechocinek) na małe mieszkanie w Toruniu lub Ciechocinku ( preferowane Wrzosy Jar Koniuchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł236 m² 6 577,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Ciechocinek - podole na sprzedaż przestronny dom Z pięknym ogrodem zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej okolicy tuż na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 522 m²

32059. Enklawa spokoju!las! Na sprzedaż mały biały domek na obrzezach Ciechocinka. Budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony, murowany z cegły, kryty blachodachówką, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł121 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny mały 100m 2 dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w samym centrum Ciechocinka - dostępny od zaraz. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w sercu Ciechocinka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Mały parterowy dom w Ciechocinku z zagospodarowaną działką o pow.455m 2 Oferujemy do sprzedaży dom parterowy wolnostojący o powierzchni całkowitej 100m 2 , powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

690 000 zł192 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nieruchomość w centrum Ciechocinka, na kameralnym osiedlu domów i pensjonatów. Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 192m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tężniowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł150 m² 17 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Ciechocinek ul. Tężniowa - 50m od Tężni: dom na działce 1250m +budki handlowe Oferta w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w centrum Ciechocinka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

445 000 zł155 m² 2 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:214 m²

Ciechocinek blisko centrum - dom szeregowy trzypokojowy z garażem Oferta w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

529 000 zł180 m² 2 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 381 m 2 przy ulicy Polnej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość bardzo dobrze położona, przylegająca z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

488 000 zł90 m² 5 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:908 m²

32060. Polecamy państwu mały słoneczny domek na dużej działce! Domek położony na granicy Ciechocinka w niewielkiej odległości od Tężni.Zadbany i czyściutki .Na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł113 m² 5 300,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Wolnostojący dom parterowy o powierzchni 113 m 2 w stanie deweloperskim, pozostający w trakcie budowy. Dom posadowiony na działce o powierzchni 610 m 2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł304 m² 2 927,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:474 m²

Dom Wolnostojący - Ciechocinek - ul. Mickiewicza - Na Sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rodzinnego / dwurodzinnego domu wolnostojącego, położonego w Ciechocinku - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

695 000 zł243 m² 2 860,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 243m 2 , położony na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 665m 2 ładnie zagospodarowana nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł93 m² 9 617,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu, o powierzchni 92,54m2 z samodzielnym garażem dwustanowiskowym na obrzeżach Ciechocinka w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł121 m² 6 528,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony z lat 70-tych posadowiony na 360-metrowej narożnej działce z dostępem do drogi publicznej z trzech stron. Działka zadbana, częściowo obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:331 m²

Tylko u nas Przedstawiam ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Ciechocinku , z odległością 10 min spacerem do centrum. Powierzchnia użytkowa domu - 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł93 m² 9 617,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołuszewska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym o powierzchni 80 m 2 położony na pograniczu Wołuszewa i Ciechocinka. Nieruchomość atrakcyjnie położona w oddaleniu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Ciechocinek I sportowa I 120 M 2 dom W zabudowie bliźniaczej! W pobliżu tężni solankowych! negocjuj cenę! Proponuję Państwu ofertę sprzedaży jednego segmentu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł169 m² 3 544,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle nowych domów jednorodzinnych położone centrum Podola, bardzo dobrze skomunikowane z Ciechocinkiem. Zaledwie 7 min od autostrady A1. Atrakcyjna lokalizacja, oaza ciszy i spokoju. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

780 000 zł162 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 130 m 2 , posadowiony na 700-metrowej działce. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

795 000 zł210 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jeśli chcesz traktować zakup jako inwestycję to jest możliwość gwarantowanego najmu 3 letniego z rozliczeniem z góry. Na sprzedaż dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

549 000 zł300 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Ciechocinku o powierzchni 300m 2 , położony 400 metrów od tężni. W sąsiedztwie Camping i nowy dworzec pks. Działka 559m 2 z nasadzeniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł190 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 190m 2 , użytkowej 140m 2. W całości podpiwniczony. Dom w mieści się w dzielnicy pensjonatowej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 354 m 2. Nieruchomość położona przy głównej ulicy wlotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:985 m²

Na sprzedaż dom wolno-stojący, piętrowy o powierzchni użytkowej 120m 2 , posadowiony w granicy działki o powierzchni 985m 2. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie tężni sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom składający się z części mieszkalnej i pensjonatowej położony w świetnej lokalizacji z widokiem na Tężnie. Doskonałe miejsce na kontynuowanie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł213 m² 7 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Wyjątkowy luksusowy i jedyny obecnie w takim standardzie do sprzedaży dom wolnostojący w Ciechocinku. Mamy przyjemność w zaprezentowaniu Państwu jednego z piękniejszych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta - nowoczesny dom do zamieszkania Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 193m2, użytkowej 147m 2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł495 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Pilnie sprzedam Z powodów zdrowotnych - cena do negocjacji! Przedstawiamy państwu unikatową nieruchomość na Kujawach, położoną w Ciechocinku - mieście, które przyciąga ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 100 m 2 usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2400 m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

870 000 zł177 m² 4 915,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna oferta - parterowy dom z garażem w centrum Ciechocinka - bez nakładów finansowych Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni użytkowej 177 m 2 , mieszkalnej 146m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

799 000 zł144 m² 5 548,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w części uzdrowiskowej Ciechocinka Atrakcyjna lokalizacja, w cichej spokojnej uliczce, w otoczeniu nowych domów. Bardzo blisko.