Dom Ciechocinek

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

  • 680 000 zł
  • 160 m²
  • 4 250 zł/m²

Zdjęcie

Ksenia Kozłowska

Skontaktuj się

Dom Ciechocinek

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

680 000 zł

160 m²

4 250 zł/m²

Dom Ciechocinek

Zaktualizowane: 17 maja 2026

680 000 zł 160 m² 4 250 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
504 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1996

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

504 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1996

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 680 000 zł (4 250 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 160 m², 5 pokoi
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1996
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 504 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnego domu w Ciechocinku/ Wołuszewo.

Kliknij VIDEO! Wejdź do środka i zobacz film

Lokalizacja:
Dom w odległości 3 minut autem od Fontanny Grzybek, Tężni Solankowych, stadionu, sklepu
W pobliżu las
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową

Informacje podstawowe:
bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń
Dom idealny dla rodziny lub dwóch ( oba piętra mogą (...)

Agent

Ksenia Kozłowska

530 076...

530 076 988

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 076...

530 076 988

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy