Ogłoszenie archiwalne

Dom Ciechocinek

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

  • 990 000 zł
  • 153 m²
  • 6 470,59 zł/m²

Dom Ciechocinek

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
17 maja 2022

990 000 zł

153 m²

6 470,59 zł/m²

Dom Ciechocinek

Zaktualizowane: 17 maja 2022

990 000 zł 153 m² 6 470,59 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (6 470,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 153 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2017
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Działka: 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (18 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Midas Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2022
  •   numer ogłoszenia: MDI-DS-4098

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy położony na obrzeżach Ciechocinka na osiedlu domków jednorodzinnych. W sąsiedztwie duża ilość zieleni, lasek sosnowy, 1,5 km od Tężni.
Dom pobudowany w 2017 roku z porothermu, docieplony 15-centymetrowym styropianem. Poddasze nieużytkowe na stropie terriva z docieplonym styropianem, podłoga na wylewce wyłożona gresem. Dach kryty balcho-dachówką z 15-centymetrowym dociepleniem wełną mineralną. (...)

Kontakt

Agent

Rafał Łęgowski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.